Akční výlet na Suchý

   Ve dnech 21. – 22. června se konal školní výlet 7. C a 7. D. Žáci vyjeli s paní učitelkou Hoškovou, Klevetovou a Kolářovou na kolech na Suchý, jelo se přes Hrádkov a Velenov. Druhá skupina žáků - vedená paní asistentkou Korcovou a maminkami od Pavla Menšíka a od Adama Sabola - šla pěšky přes Valchov, kde se všichni osvěžili výbornou zmrzlinou. Ten den totiž panovalo extrémně teplé počasí. Hladký průběh cesty jistilo doprovodné vozidlo, které řídila ségra. Pro případ nouze byli na telefonu připraveni vyrazit do akce rodiče Filipa Novotného a maminka Máji Lukešové. Rodičům moc děkujeme.
   Po příjezdu se všichni ubytovali v hezkých chatkách a šlo se na oběd. Po poledním klidu se šlo k rybníku. Někteří se koupali, jiní hráli na trávníku fotbal.
   Na večeři v místní restauraci byly špagety. Potom jsme se chvíli schovali v chatkách před bouřkou. Když se obloha vyjasnila, rozdělali jsme oheň a opekli si buřty. U ohně se hrálo na kytaru a zpívalo. Večerka byla v deset, byli jsme hodně unavení a brzy usnuli.
   Ráno v 7.30 proběhla rozcvička a běh na druhou stranu rybníka. Po snídani se vyhlásily výsledky soutěže o nejuklizenější chatku a pak podobně jako předchozí den proběhla cesta zpátky k Sušilce.
   Byl to super výlet. Nikdy na něho nezapomeneme.
 Účastníci zájezdu