Seznamovací výlet žáků šestých tříd ze Sušilky

      Dne 6. září 2016 žáci šestých tříd 6.C a 6.D ze základní školy „Sušilka“ v Boskovicích vyrazili se svými učitelkami na seznamovací akci do přírodního areálu Velká dohoda u Macochy. Cílem seznamovacího výletu bylo vzájemné poznání a stmelení nového třídního kolektivu, upevnění vztahů mezi žáky a jejich novými třídními učitelkami.
Ohlasy žáků:

Jeli jsme tam, abychom se seznámili s novými učitelkami, a já jsem nová žákyně, takže i s novými žáky. Byl tam nádherný pejsek jménem Messi. Lanovou dráhu vám můžu jen doporučit, ta byla úžasná a byl to největší zážitek. Bylo to super. (Leona Gráblová, 6. D)

Bavila nás lanovka i lanový park. Spřátelili jsme se s novými žáky i paní učitelkou a se splněným úkolem jeli domů. (Martina Lukešová, 6.C)

Nejdříve nás seznámili s pravidly, dali nám helmy, popruhy a kladky. Někteří šli do lanového parku a někteří na lanovku, která měřila 369 m. S úsměvem na tváři a bez úrazu jsme se vrátili domů. (Miriam Bartošová, 6. C)

Můj největší zážitek byl… já ani nevím, všechno to bylo moc překrásné. Děkuji za krásný zážitek z lanového parku. (Barbora Skoumalová, 6.D)

Na tomto výletě se nám moc líbilo a doufáme, že budeme mít takové výlety častěji. (Natálka Přibylová, 6.C)

Cíl byl seznámit se s paní učitelkou a novými žáky. A užít si srandu pro začátek školního roku. Určitě se všichni bavili. Byla obrovská sranda. Náš cíl byl splněn. (František Bayer, 6.C)

Byla tam 369 m dlouhá lanovka, která unese tři osobní auta a lanový park. Odjeli jsme se super zážitkem. (Adam Sabol, 6.C)

Můj největší zážitek by asi to, jak jsem se z lanovky dívala dolů do kamenolomu. Bylo to zajímavé a určitě se tam chci někdy vrátit. (Barbora Kassaiová, 6. D)

Doufáme, že toto vydařené adaptační dopoledne poslouží jako dobrý odrazový můstek k hezkým vztahům ve třídách pro další ročníky.
Třídní učitelky Hošková a Kolářová