VÍTĚZNÍ FLORBALISTÉ

Florbal je v dnešní době velmi populární a oblíbený sport. I z tohoto důvodu se do soutěže starších žáků přihlásilo 25 škol okresu Blansko. Tato družstva postupně hrála kvalifikační vyřazovací zápasy o postup do finálového turnaje, který se uskutečnil 21. listopadu 2017 v Blansku. Právo účasti ve finálovém turnaji si vybojovalo 6 nejlepších mužstev. Nás může těšit, že jedním z nich bylo i družstvo chlapců naší školy.
    Také ve finálovém turnaji si chlapci vedli výborně. Jednou v celém turnaji remizovali, ostatní zápasy vyhráli a tím obsadili 1. místo v okresu Blansko a vybojovali si postup do krajského kola. O tento krásný úspěch se zasloužili:

KAMENÍK Štěpán

Chtěl bych všem poděkovat za opravdu vynikající výsledek a vzornou reprezentaci školy. Po celý turnaj předváděli chlapci vynikající individuální výkony, podpořené týmovým duchem, vynikajícím fyzickým fondem, bojovností a kreativitou. Tito chlapci patří do naší „zlaté“ generace, která pravidelně obsazuje přední příčky ve fotbalových a florbalových turnajích v rámci okresu i regionu.